COMPETITIEPROGRAMMA EERSTE KLASSE C
EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
23 september
Bennekom – WNC
De Merino’s – Sliedrecht
Delta Sports ’95 – Woudenberg
DHSC – LRC Leerdam
GJS – Montfoort
GRC-14 – DUNO D.
SVL – DTS Ede

Wedstrijddag 2
30 september
DTS Ede – Delta Sports ’95
DUNO D. – SVL
LRC Leerdam – GJS
Montfoort – De Merino’s
Sliedrecht – Bennekom
WNC – DHSC
Woudenberg – GRC-14

Wedstrijddag 3
7 oktober
Bennekom – Montfoort
Delta Sports ’95 – LRC Leerdam
DHSC – Sliedrecht
DUNO D. – DTS Ede
GJS – De Merino’s
GRC-14 – WNC
SVL – Woudenberg

Wedstrijddag 4
14 oktober
De Merino’s – Bennekom
DTS Ede – GRC-14
LRC Leerdam – SVL
Montfoort – DHSC
Sliedrecht – GJS
WNC – Delta Sports ’95
Woudenberg – DUNO D.

Wedstrijddag 5
21 oktober
Bennekom – GRC-14
De Merino’s – SVL
DHSC – Delta Sports ’95
LRC Leerdam – DTS Ede
Montfoort – Woudenberg
Sliedrecht – DUNO D.
WNC – GJS

Wedstrijddag 6
28 oktober
Delta Sports ’95 – De Merino’s
DHSC – Bennekom
DTS Ede – Sliedrecht
DUNO D. – WNC
GJS – Woudenberg
GRC-14 – LRC Leerdam
SVL – Montfoort

Wedstrijddag 7
4 november
Bennekom – GJS
De Merino’s – DHSC
LRC Leerdam – DUNO D.
Montfoort – GRC-14
Sliedrecht – Delta Sports ’95
WNC – SVL
Woudenberg – DTS Ede

Wedstrijddag 8
18 november
Delta Sports ’95 – Bennekom
DTS Ede – WNC
DUNO D. – Montfoort
GJS – DHSC
GRC-14 – De Merino’s
SVL – Sliedrecht
Woudenberg – LRC Leerdam

TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 9
25 november
Bennekom – SVL
De Merino’s – DUNO D.
DHSC – GRC-14
GJS – Delta Sports ’95
Montfoort – DTS Ede
Sliedrecht – Woudenberg
WNC – LRC Leerdam

Wedstrijddag 10
2 december
Delta Sports ’95 – Montfoort
DTS Ede – De Merino’s
DUNO D. – Bennekom
GRC-14 – GJS
LRC Leerdam – Sliedrecht
SVL – DHSC
Woudenberg – WNC

Wedstrijddag 11
9 december
Bennekom – DTS Ede
De Merino’s – Woudenberg
Delta Sports ’95 – GRC-14
DHSC – DUNO D.
GJS – SVL
Montfoort – LRC Leerdam
Sliedrecht – WNC

Wedstrijddag 12
16 december
DTS Ede – DHSC
DUNO D. – GJS
GRC-14 – Sliedrecht
LRC Leerdam – De Merino’s
SVL – Delta Sports ’95
WNC – Montfoort
Woudenberg – Bennekom

Wedstrijddag 13
27 januari
Bennekom – LRC Leerdam
De Merino’s – WNC
Delta Sports ’95 – DUNO D.
DHSC – Woudenberg
GJS – DTS Ede
Montfoort – Sliedrecht
SVL – GRC-14

Wedstrijddag 14
3 februari
DTS Ede – SVL
DUNO D. – GRC-14
LRC Leerdam – DHSC
Montfoort – GJS
Sliedrecht – De Merino’s
WNC – Bennekom
Woudenberg – Delta Sports ’95

Wedstrijddag 15
24 februari
Bennekom – De Merino’s
Delta Sports ’95 – WNC
DHSC – Montfoort
DUNO D. – Woudenberg
GJS – Sliedrecht
GRC-14 – DTS Ede
SVL – LRC Leerdam

Wedstrijddag 16
3 maart
De Merino’s – GJS
DTS Ede – DUNO D.
LRC Leerdam – Delta Sports ’95
Montfoort – Bennekom
Sliedrecht – DHSC
WNC – GRC-14
Woudenberg – SVL

Wedstrijddag 17
10 maart
Delta Sports ’95 – Sliedrecht
DHSC – De Merino’s
DTS Ede – Woudenberg
DUNO D. – LRC Leerdam
GJS – Bennekom
GRC-14 – Montfoort
SVL – WNC

DERDE PERIODE

Wedstrijddag 18
17 maart
Bennekom – DHSC
De Merino’s – Delta Sports ’95
LRC Leerdam – GRC-14
Montfoort – SVL
Sliedrecht – DTS Ede
WNC – DUNO D.
Woudenberg – GJS

Wedstrijddag 19
24 maart
Delta Sports ’95 – DHSC
DTS Ede – LRC Leerdam
DUNO D. – Sliedrecht
GJS – WNC
GRC-14 – Bennekom
SVL – De Merino’s
Woudenberg – Montfoort

Wedstrijddag 20
31 maart
Bennekom – Delta Sports ’95
De Merino’s – GRC-14
DHSC – GJS
LRC Leerdam – Woudenberg
Montfoort – DUNO D.
Sliedrecht – SVL
WNC – DTS Ede

Wedstrijddag 21
7 april
Bennekom – Sliedrecht
De Merino’s – Montfoort
Delta Sports ’95 – DTS Ede
DHSC – WNC
GJS – LRC Leerdam
GRC-14 – Woudenberg
SVL – DUNO D.

Wedstrijddag 22
14 april
DTS Ede – GJS
DUNO D. – Delta Sports ’95
GRC-14 – SVL
LRC Leerdam – Bennekom
Sliedrecht – Montfoort
WNC – De Merino’s
Woudenberg – DHSC

Wedstrijddag 23
21 april
Bennekom – DUNO D.
De Merino’s – DTS Ede
DHSC – SVL
GJS – GRC-14
Montfoort – Delta Sports ’95
Sliedrecht – LRC Leerdam
WNC – Woudenberg

Wedstrijddag 24
12 mei
Delta Sports ’95 – GJS
DTS Ede – Montfoort
DUNO D. – De Merino’s
GRC-14 – DHSC
LRC Leerdam – WNC
SVL – Bennekom
Woudenberg – Sliedrecht

Wedstrijddag 25
19 mei
Bennekom – Woudenberg
De Merino’s – LRC Leerdam
Delta Sports ’95 – SVL
DHSC – DTS Ede
GJS – DUNO D.
Montfoort – WNC
Sliedrecht – GRC-14

Wedstrijddag 26
26 mei
DTS Ede – Bennekom
DUNO D. – DHSC
GRC-14 – Delta Sports ’95
LRC Leerdam – Montfoort
SVL – GJS
WNC – Sliedrecht
Woudenberg – De Merino’s